Бакар scourer

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Плетени Бакар Mesh -> Бакар scourer
Ние сме техничко Taiwan Бакар scourer производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Бакар scourer - KCM2

модел: KCM2
Бакар scourer
1.Material: бакарна жица
2.Diameter: 0.30 mm ~ 0,15 mm
3.Samples се бесплатно
4.High квалитет и конкурентни цени
5.prompt време на испорака
6.Origin: Тајван
Бакар Плетени Mesh, исто така, може да се направи како scourer. Ние се снабдуваат различни материјали за тоа. Жица со дијаметар и тежината на scourer може да биде индицирана за програмирање на клиентите. Ние сме стручни во оваа поделба и гаранција за квалитетот на материјалите. Други сопствени спецификации се добредојдени


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Бакар scourer

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano