Мрежаста

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Мрежаста
Мрежаста се произведени со користење висок квалитет на суровините во согласност со поставени индустриски упатства. Ние нудиме овие долготрајни производи по многу поволни цени. Кога во компресија, отпорни на 'рѓа и корозија, се шок доказ и бараат ниски одржување. Ние производство на овие производи што индустријата за упатства и да се обезбеди овие на нашите клиенти на многу поволни цени.
 • Нерѓосувачки Жица Mesh - KM1
  KM1 : Нерѓосувачки Жица Mesh
  1.Material: нерѓосувачки челик жица
  2.Diameter: 0,35 mm ~ 0.08 mm
  3.Samples се бесплатно
  4.High квалитет и конкурентни цени
  5.prompt време на испорака
  6.Origin: Тајван
  SWIFT Магла Eliminators се направени од нерѓосувачки челик жица главно со висока контрола на густина на жица со дијаметар, производ кубни димензии и тежина преку процесот на плетењето, стегање и процесот на производство. Производите може да биде поддржана од не'рѓосувачки челик мрежи или не во зависност од нејзината големина и потреби. Освен материјалот од нерѓосувачки челик жица, магла Eliminators, исто така, може да биде со други метални жици или други хемиски нишки во зависност од барањата на клиентите функција ..

 • Жица Mesh не - KM2
  KM2 : Жица Mesh не
  1.Material: Жица од не'рѓосувачки челик срамнети со земја
  2.Diameter: 0,35 mm ~ 0.08 mm
  3.Samples се бесплатно
  4.High квалитет и конкурентни цени
  5.prompt време на испорака
  6.Origin: Тајван
  SWIFT АД развиена револуционерна изработка технологии со SWIFT срамнети со земја од не'рѓосувачки челик Жица Mesh Плетени. Нова градба на магла Eliminator е одобрен од страна на корисниците дека тоа би можело да се зголеми гас-течна Одделување ефикасност, но се намали притисокот на гас минува низ решетката. Гас-течна содржина многу магла од големината на submicron капки големина. Конвенционалните Магла Eliminator фаќа капки главно со плетени круг жица мрежа слоеви со механизам инертен импакција. Сепак, посебна свиткан слоеви на SWIFT срамнети со земја од нерѓосувачки челик жица Плетени Mesh може да се претстават подобро од три научни принципи на инертен импакција, Директен следење и механизми Браун движење.

 • Mesh Жица од не - KM3
  KM3 : Mesh Жица од не
  1.Material: нерѓосувачки челик
  2.Diameter: 0,70 mm ~ 0,020 mm
  3.Samples се бесплатно
  4.High квалитет и конкурентни цени
  5.prompt време на испорака
  6.Origin: Тајван
  SWIFT Плетени Mesh се направени од рамни или свиткан плетени мрежи во согласност со големината сопствен дизајн и апликација спецификации, една жица или повеќе жици се на располагање. Тие може да се спирално рана обезбедување на самохрани, или поддржани елементи во метална рамка. Апликации и индустриски примени се широко се користат во топла и нечиста филтрација гас топла и нечиста филтрација гас

 • Заварени нерѓосувачки челик жица мрежа - KM4
  KM4 : Заварени нерѓосувачки челик жица мрежа
  1.Material: нерѓосувачки челик жица
  2.Diameter: 0,35 mm ~ 0.08 mm
  3.Samples се бесплатно
  4.High квалитет и конкурентни цени
  5.prompt време на испорака
  6.Origin: Тајван
  Mesh плетење Спецификација:
  Веб јамка Ширина: 1.3 mm ~ 7 mm
  Мрежа дивизија: 2.0 mm ~ 10 mm
  Јамка Должина: 2.0 mm ~ 10 mm
  Mesh Layflat ширина: 25 mm ~ 600 mm
  Должина, тежина на мрежи на ролна или парче: По договор
  Продолжување: Стан, свиткан со 25o, 30o, 45o или V Тип

Ние сме специјализирани во fabricating широк спектар на

Мрежаста

. Наши производи се заврши до совршенство од страна на нашите експертски тим на дизајнери и се предмет на прилагодување, како за на барањата на нашите клиенти.
Italian, Italiano