Жица од не

Почитувани! Нашата компанија нуди висок квалитет Жица од не. Ние ќе продолжиме да иновираат на нашата технологија, менаџмент, услуги и бизнис да ги исполнат идните предизвици и да се исполнат нашите одговорности.
Жица од не - 316SSW2

модел: 316SSW2
Жица од не
1.Material: нерѓосувачки челик
2.Diameter: 0,70 mm ~ 0.025 mm
3.Samples се бесплатно
4.High квалитет и конкурентни цени
5.prompt време на испорака
6.Origin: Тајван
Освен Цилиндрични тип spool, ние исто така снабдување Biconical тип spool за нашите производи. Најмала е HK76 / 45 и HK199 / 45R е најголем. Biconical spool е добар во ослободување на жици за супер чисто жици. Дигитален систем на нашите машини спречи ветер проблем.


Прашање Сега +Прашање Сега -
Ние сме професионални производителот, кој обезбедува

Жица од не

, А ние снабдување со висок квалитет, конкурентна цена и најдобра услуга за нашите клиенти.
Italian, Italiano