Нерѓосувачки челик заварени жица решетката

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Нерѓосувачки челик Плетени Жица Mesh -> Нерѓосувачки челик заварени жица решетката
Ние сме биле водечки производство на Нерѓосувачки челик заварени жица решетката, Фабрика се наоѓа во Taiwan, Како професионален производител? Извозник со одлична репутација, како и сигурноста на снабдувачот. Нашите производи содржат разни димензии и др ... Ако сте биле заинтересирани во нашите производи, Ве молиме слободно да контактирајте не. Ние ги доставуваме до вас во најдобра цена, квалитет.
Нерѓосувачки челик заварени жица решетката - SSKWM4

модел: SSKWM4
Нерѓосувачки челик заварени жица решетката
1.Material: нерѓосувачки челик жица
2.Diameter: 0,35 mm ~ 0.08 mm
3.Samples се бесплатно
4.High квалитет и конкурентни цени
5.prompt време на испорака
6.Origin: Тајван
Нашиот систем за контрола на квалитетот е сигурен, а во 2008 година, добивме ISO 9001: 2008 сертификат (CNS12681) за да го докаже тоа. Ние се користат нашите сопствени направени од нерѓосувачки челик, жици за производство на плетени мрежа, така што можеме да трага на ресурси и гарантира составот на жици.


Прашање Сега +Прашање Сега -
Се должи на сигурноста и стабилноста на перформансите на нашите производи ужива и углед и дома и во странство. Ако сте заинтересирани

Нерѓосувачки челик заварени жица решетката

или сакате да корпорации со нас, Ве молиме контактирајте не слободно за повеќе детали.
Italian, Italiano