Бакар Mesh

Ние сме техничко Taiwan Бакар Mesh производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Бакар Mesh

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
  • Бакар Mesh - KCM1
Бакар Mesh
модел - KCM1
Нашите стандардни производи:
Материјал: Dia. 0,22 mm срамнети со земја чиста бакарна жица
Веб јамка Ширина: 4 mm +/- 5%
Мрежа дивизија: 5 mm +/- 5%
Јамка Должина: 5 mm +/- 5%
Mesh Layflat Ширина: 105 mm +/- 5%
Се тркалаат Тежина: 3 килограми во ролна или 5 килограми во тек.
Мострите се бесплатно
Висок квалитет и конкурентни цени
брза испорака
Потекло: Тајван


MINGSWARE CORPORATION
KCM1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
MINGSWARE CORPORATION
Бакар Mesh производителот и Бакар Mesh снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во stainlesssteelwireb2b.com
KCM2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
1.Material: бакарна жица2.Diameter: 0.30 mm ~ 0,15 mm3.Samples се бесплатно4.High квалитет и конкурентни цени5.prompt време на испорака6.Origin: ТајванБакар Плетени Mesh, исто така, може да се направи како scourer. Ние се снабдуваат различни материјали за тоа. Жица со дијаметар и тежината на scourer може да биде индицирана за програмирање на клиентите. Ние сме стручни во оваа поделба и гаранција за квалитетот на материјалите. Други сопствени спецификации се добредојдени
MINGSWARE CORPORATION
Бакар Mesh производителот и Бакар Mesh снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во stainlesssteelwireb2b.com
KCM3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
1.Material: нерѓосувачки челик2.Diameter: 7.0 mm ~ 0.025 mm3.Samples се бесплатно4.High квалитет и конкурентни цени5.prompt време на испорака6.Origin: ТајванПоликристални дијамант умре празни места се произведени од синдикатот на дијаманти и зацементирани волфрам карбид во висока температура и животната средина под висок притисок. Тие обезбедуваат максимална отпорност на абење. Кристали во јадрото на дијаманти се случајно ориентирани и цврстина и отпорност на абење се подеднакво во сите насоки. Од 1976 година, што сме го направиле поликристални дијамант умира кои го испорачуваат совршеност перформанси во подготвувањето на повеќе видови на жица. Нивната ефикасност продолжува да се докаже во производството.
MINGSWARE CORPORATION
Бакар Mesh производителот и Бакар Mesh снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во stainlesssteelwireb2b.com
KCM4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
1.Material: Чиста бакарна жица2.Diameter: 0,35 mm ~ 0.010 mm3.Samples се бесплатно4.High квалитет и конкурентни цени5.prompt време на испорака6.Origin: ТајванБакар газа / Бакар волна ФилтерАпликации: Најефективен мерач за перење да се исчисти топла истиснување завртки, елиминирање на многу скапи, продолжен надолу пати. Се користи во морска вода систем на филтрирање за решение Изработка Бакар Scourers Како Декорација алатници