Мрежаста се произведени со користење висок квалитет на суровините во согласност со поставени индустриски упатства. Ние нудиме овие долготрајни производи по многу поволни цени. Кога во компресија, отпорни на 'рѓа и корозија, се шок доказ и бараат ниски одржување. Ние производство на овие производи што индустријата за упатства и да се обезбеди овие на нашите клиенти на многу поволни цени.

Мрежаста

MINGSWARE CORPORATION
Мрежаста производител и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5270 купувачи околу светот во stainlesssteelwireb2b.com
KM1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
1.Material: нерѓосувачки челик жица2.Diameter: 0,35 mm ~ 0.08 mm3.Samples се бесплатно4.High квалитет и конкурентни цени5.prompt време на испорака6.Origin: ТајванSWIFT Магла Eliminators се направени од нерѓосувачки челик жица главно со висока контрола на густина на жица со дијаметар, производ кубни димензии и тежина преку процесот на плетењето, стегање и процесот на производство. Производите може да биде поддржана од не'рѓосувачки челик мрежи или не во зависност од нејзината големина и потреби. Освен материјалот од нерѓосувачки челик жица, магла Eliminators, исто така, може да биде со други метални жици или други хемиски нишки во зависност од барањата на клиентите функција ..
MINGSWARE CORPORATION
Мрежаста производител и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5270 купувачи околу светот во stainlesssteelwireb2b.com
KM2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
1.Material: Жица од не'рѓосувачки челик срамнети со земја2.Diameter: 0,35 mm ~ 0.08 mm3.Samples се бесплатно4.High квалитет и конкурентни цени5.prompt време на испорака6.Origin: ТајванSWIFT АД развиена револуционерна изработка технологии со SWIFT срамнети со земја од не'рѓосувачки челик Жица Mesh Плетени. Нова градба на магла Eliminator е одобрен од страна на корисниците дека тоа би можело да се зголеми гас-течна Одделување ефикасност, но се намали притисокот на гас минува низ решетката. Гас-течна содржина многу магла од големината на submicron капки големина. Конвенционалните Магла Eliminator фаќа капки главно со плетени круг жица мрежа слоеви со механизам инертен импакција. Сепак, посебна свиткан слоеви на SWIFT срамнети со земја од нерѓосувачки челик жица Плетени Mesh може да се претстават подобро од три научни принципи на инертен импакција, Директен следење и механизми Браун движење.
MINGSWARE CORPORATION
Мрежаста производител и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5270 купувачи околу светот во stainlesssteelwireb2b.com
KM3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
1.Material: нерѓосувачки челик2.Diameter: 0,70 mm ~ 0,020 mm3.Samples се бесплатно4.High квалитет и конкурентни цени5.prompt време на испорака6.Origin: ТајванSWIFT Плетени Mesh се направени од рамни или свиткан плетени мрежи во согласност со големината сопствен дизајн и апликација спецификации, една жица или повеќе жици се на располагање. Тие може да се спирално рана обезбедување на самохрани, или поддржани елементи во метална рамка. Апликации и индустриски примени се широко се користат во топла и нечиста филтрација гас топла и нечиста филтрација гас
MINGSWARE CORPORATION
Мрежаста производител и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5270 купувачи околу светот во stainlesssteelwireb2b.com
KM4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
1.Material: нерѓосувачки челик жица2.Diameter: 0,35 mm ~ 0.08 mm3.Samples се бесплатно4.High квалитет и конкурентни цени5.prompt време на испорака6.Origin: ТајванMesh плетење Спецификација:Веб јамка Ширина: 1.3 mm ~ 7 mmМрежа дивизија: 2.0 mm ~ 10 mmЈамка Должина: 2.0 mm ~ 10 mmMesh Layflat ширина: 25 mm ~ 600 mmДолжина, тежина на мрежи на ролна или парче: По договорПродолжување: Стан, свиткан со 25o, 30o, 45o или V Тип
Ние сме специјализирани во fabricating широк спектар на

Мрежаста

. Наши производи се заврши до совршенство од страна на нашите експертски тим на дизајнери и се предмет на прилагодување, како за на барањата на нашите клиенти.