Конзервиран бакарна жица

На ODM, нашиот дизајнерски тим може да помогне идеја купувачи доаѓаат во производителот, снабдувачот и извозник на Конзервиран бакарна жица, Ние се состојат од двете локални и странски таленти кои ги следат одблиску на петиците на промени во различни трендови на пазарот. Имаме професија и технологија на производство менаџер под проверка и вешти персонал на менаџерот нив.
 • Тин обложена бакарна жица - TCW1
  TCW1 : Тин обложена бакарна жица
  1.Material: конзервирани Бакар Плетени Mesh
  2.Diameter: 0.30 mm ~ 0.08 mm
  3.Samples се бесплатно
  4.High квалитет и конкурентни цени
  5.prompt време на испорака
  6.Origin: Тајван
  Ние не само што нудат нерѓосувачки челик материјал, но, исто така, конзервирани Бакар материјал. Конзервирани бакарна жица обезбеди добра електрична спроводливост и исто така се избегне оксидација на површината. Ние нудиме многу големини и спецификации за различни апликации. Дизајн на купувачи се добредојдени.

 • Голи конзервиран бакарна жица - TCW2
  TCW2 : Голи конзервиран бакарна жица
  1.Material: конзервирани бакарна жица
  2.Diameter: 0.30 mm ~ 0.08 mm
  3.Samples се бесплатно
  4.High квалитет и конкурентни цени
  5.prompt време на испорака
  6.Origin: Тајван
  Имаме многу искуство за производство на најдобрите конзервирани Бакар плетена мрежа. Ние сме снабдување на енергетска компанија и електрични поврзани со компанијата, не само во локалниот пазар и, исто така, извоз во Јапонија и др Ние гарантираме на хемискиот состав на конзервирани бакарна жица и квалитетот на готовите производи.

 • Калаисани бакарна жица - TCW3
  TCW3 : Калаисани бакарна жица
  1.Material: конзервирани бакарна жица
  2.Diameter: 0,10 mm
  3.Samples се бесплатно
  4.High квалитет и конкурентни цени
  5.prompt време на испорака
  6.Origin: Тајван
  Оваа стока е нашиот стандард производ за пренесување на екраните на кабли со висок напон и заземјен инсталации со висок степен на флексибилност, висока спроводливост и отпорност на оксидација. Ние може да произведува со една жица и, исто така, повеќе жици. Во нормален вид се ракав и лента. Се завиткува во тежина или во должина на барањата на клиентите се на располагање.


 • Тин бакарна жица - TCW4
  TCW4 : Тин бакарна жица
  1.Material: конзервирани бакарна жица
  2.Diameter: 0.30 mm ~ 0.08 mm
  3.Samples се бесплатно
  4.High квалитет и конкурентни цени
  5.prompt време на испорака
  6.Origin: Тајван
  Овој производ се користи за земјата ремени, оклопна и заштита над било апликации кои бараат плетени конзервирани бакар плетенка.
  Номинална АДС: 0.50 mm2 ~ 150 mm2
  Диригент: Мека Оплетка од чиста меч, конзервирани Бакар
  Број оператори: 16, 24 и 48
  Употреба: За заземјување
  Карактер: Флексибилни, bending- отпорни
  .

Поради нашите одличен квалитет, добар систем за управување и супериорна услуга по продажбата, ние веќе ужива долготрајни добар углед во светот на пазарот. Ние ќе продолжиме да работиме на целта да се биде квалитетен производител. Ако сте заинтересирани за нашите

Конзервиран бакарна жица

и треба дополнителни информации или проблеми, Ве молиме не двоумете се да контактирајте не наскоро.
Italian, Italiano