Ние нудиме редовната Плетени Бакар Mesh кои се достапни во различни големини и може да се перат со леснотија. Ние производство на овие производи, со користење врховен и најдобрите квалитетни материјали врз основа на најнова технологија во согласност со стандардите и нормите на квалитет. Овие производи клиенти може да се искористат од нас по пристапни цени.

Плетени Бакар Mesh

MINGSWARE CORPORATION
Плетени Бакар Mesh производител и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5270 купувачи околу светот во stainlesssteelwireb2b.com
KCM1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Нашите стандардни производи:Материјал: Dia. 0,22 mm срамнети со земја чиста бакарна жицаВеб јамка Ширина: 4 mm +/- 5%Мрежа дивизија: 5 mm +/- 5%Јамка Должина: 5 mm +/- 5%Mesh Layflat Ширина: 105 mm +/- 5%Се тркалаат Тежина: 3 килограми во ролна или 5 килограми во тек.Мострите се бесплатноВисок квалитет и конкурентни ценибрза испоракаПотекло: Тајван
MINGSWARE CORPORATION
Плетени Бакар Mesh производител и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5270 купувачи околу светот во stainlesssteelwireb2b.com
KCM2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
1.Material: бакарна жица2.Diameter: 0.30 mm ~ 0,15 mm3.Samples се бесплатно4.High квалитет и конкурентни цени5.prompt време на испорака6.Origin: ТајванБакар Плетени Mesh, исто така, може да се направи како scourer. Ние се снабдуваат различни материјали за тоа. Жица со дијаметар и тежината на scourer може да биде индицирана за програмирање на клиентите. Ние сме стручни во оваа поделба и гаранција за квалитетот на материјалите. Други сопствени спецификации се добредојдени
MINGSWARE CORPORATION
Плетени Бакар Mesh производител и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5270 купувачи околу светот во stainlesssteelwireb2b.com
KCM3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
1.Material: нерѓосувачки челик2.Diameter: 7.0 mm ~ 0.025 mm3.Samples се бесплатно4.High квалитет и конкурентни цени5.prompt време на испорака6.Origin: ТајванПоликристални дијамант умре празни места се произведени од синдикатот на дијаманти и зацементирани волфрам карбид во висока температура и животната средина под висок притисок. Тие обезбедуваат максимална отпорност на абење. Кристали во јадрото на дијаманти се случајно ориентирани и цврстина и отпорност на абење се подеднакво во сите насоки. Од 1976 година, што сме го направиле поликристални дијамант умира кои го испорачуваат совршеност перформанси во подготвувањето на повеќе видови на жица. Нивната ефикасност продолжува да се докаже во производството.
MINGSWARE CORPORATION
Плетени Бакар Mesh производител и снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5270 купувачи околу светот во stainlesssteelwireb2b.com
KCM4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
1.Material: Чиста бакарна жица2.Diameter: 0,35 mm ~ 0.010 mm3.Samples се бесплатно4.High квалитет и конкурентни цени5.prompt време на испорака6.Origin: ТајванБакар газа / Бакар волна ФилтерАпликации: Најефективен мерач за перење да се исчисти топла истиснување завртки, елиминирање на многу скапи, продолжен надолу пати. Се користи во морска вода систем на филтрирање за решение Изработка Бакар Scourers Како Декорација алатници
Ако сте заинтересирани за некој од нашите

Плетени Бакар Mesh

или би сакале да клиент цел, Ве молиме слободно да ни договор, Ние сме Очекуваме да формирање на успешни деловни односи со нови клиенти низ целиот свет во блиска иднина.