Жица Mesh не

MINGSWARE CORPORATION е специјализирана производител во Taiwan. Ние прилично сигурен дека високата класа опрема, одлична технологија за управување и богато искуство во оваа линија ќе ни помогне да се гарантира да обезбеди врвен квалитет Жица Mesh не, На тој начин можат да ги задоволи променливите потреби на потрошувачите ефективно.
Жица Mesh не - SSKWM2

модел: SSKWM2
Жица Mesh не
1.Material: нерѓосувачки челик жица
2.Diameter: 0,35 mm ~ 0.08 mm
3.Samples се бесплатно
4.High квалитет и конкурентни цени
5.prompt време на испорака
6.Origin: Тајван
Ние не само што нудат .meshes направени од страна на една жица, ние исто така може да снабдување meshed направени од повеќе жици за различни намени. Ширината на мрежи и обликот може да е наведено од страна на клиентите. Нашите производи се флексибилни и прилагодливи на секој поединец услов.


Прашање Сега +Прашање Сега -
Добар квалитет, конкурентна цена

Жица Mesh не

. Како што е совршен извозници и производители, ние секогаш се задржи нашата квалитет според светските потребниот стандард. брза испорака во рамките на утврдени време на испорака.
Italian, Italiano