Тин бакарна жица

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Конзервиран бакарна жица -> Тин бакарна жица
Ние сме техничко Taiwan Тин бакарна жица производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Тин бакарна жица - TCW4

модел: TCW4
Тин бакарна жица
1.Material: конзервирани бакарна жица
2.Diameter: 0.30 mm ~ 0.08 mm
3.Samples се бесплатно
4.High квалитет и конкурентни цени
5.prompt време на испорака
6.Origin: Тајван
Овој производ се користи за земјата ремени, оклопна и заштита над било апликации кои бараат плетени конзервирани бакар плетенка.
Номинална АДС: 0.50 mm2 ~ 150 mm2
Диригент: Мека Оплетка од чиста меч, конзервирани Бакар
Број оператори: 16, 24 и 48
Употреба: За заземјување
Карактер: Флексибилни, bending- отпорни
.


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Тин бакарна жица

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano