Челични јажиња

Вие сте тука: Насловна -> производи -> 316 од нерѓосувачки челик жица -> Челични јажиња
Ние сме професионални Челични јажиња на производителот, набавувачот и фабрика specilizing во производство и извоз на широк ранг на овие производи за многу години, можеме да бидеме флексибилни на вашиот бизнис потребите и направи производи во согласност со вашите дизајнирани слики, customed примероци, а детални барања.
Челични јажиња - 316SSW4

модел: 316SSW4
Челични јажиња
1.Material: нерѓосувачки челик
2.Diameter: 0,70 mm ~ 0.025 mm
3.Samples се бесплатно
4.High квалитет и конкурентни цени
5.prompt време на испорака
6.Origin: Тајван
Материјали AISI 316 е заеднички материјал за поголема отпорност на корозија, кои нормално се користи во тешки околности. Ние можеме да снабдување материјали AISI 316 за секоја дијаметар и друга апликација. Ние строго го контролираат дијаметар толеранција, цврстина и издолжување да ги задоволи нашите клиенти.


Прашање Сега +Прашање Сега -
Сите вработени ќе им служи на стари и нови клиенти со најдобрите

Челични јажиња

и најдобра услуга. Двете нови и стари клиенти дома и во странство се добредојдени да ја посетите нашата компанија!
Italian, Italiano