Калаисани бакарна жица

MINGSWARE CORPORATION е прва класа технички компанија, специјализирана во обезбедување на Калаисани бакарна жица, База на Taiwan. Ние се фокусира на истражување и развој на оптички компоненти, како и производство и продажба на нив со ниска цена. На производи кои се користат во индустриски, медицински, научни и други области.
Гарантира сите

Калаисани бакарна жица

согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари низ целиот свет.
  • Калаисани бакарна жица - TCW3
Калаисани бакарна жица
модел - TCW3
1.Material: конзервирани бакарна жица
2.Diameter: 0,10 mm
3.Samples се бесплатно
4.High квалитет и конкурентни цени
5.prompt време на испорака
6.Origin: Тајван
Оваа стока е нашиот стандард производ за пренесување на екраните на кабли со висок напон и заземјен инсталации со висок степен на флексибилност, висока спроводливост и отпорност на оксидација. Ние може да произведува со една жица и, исто така, повеќе жици. Во нормален вид се ракав и лента. Се завиткува во тежина или во должина на барањата на клиентите се на располагање.


MINGSWARE CORPORATION
TCW3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
MINGSWARE CORPORATION
Калаисани бакарна жица производителот и Калаисани бакарна жица снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во stainlesssteelwireb2b.com
TCW1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
1.Material: конзервирани Бакар Плетени Mesh2.Diameter: 0.30 mm ~ 0.08 mm3.Samples се бесплатно4.High квалитет и конкурентни цени5.prompt време на испорака6.Origin: ТајванНие не само што нудат нерѓосувачки челик материјал, но, исто така, конзервирани Бакар материјал. Конзервирани бакарна жица обезбеди добра електрична спроводливост и исто така се избегне оксидација на површината. Ние нудиме многу големини и спецификации за различни апликации. Дизајн на купувачи се добредојдени.
MINGSWARE CORPORATION
Калаисани бакарна жица производителот и Калаисани бакарна жица снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во stainlesssteelwireb2b.com
TCW2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
1.Material: конзервирани бакарна жица2.Diameter: 0.30 mm ~ 0.08 mm3.Samples се бесплатно4.High квалитет и конкурентни цени5.prompt време на испорака6.Origin: ТајванИмаме многу искуство за производство на најдобрите конзервирани Бакар плетена мрежа. Ние сме снабдување на енергетска компанија и електрични поврзани со компанијата, не само во локалниот пазар и, исто така, извоз во Јапонија и др Ние гарантираме на хемискиот состав на конзервирани бакарна жица и квалитетот на готовите производи.
MINGSWARE CORPORATION
Калаисани бакарна жица производителот и Калаисани бакарна жица снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во stainlesssteelwireb2b.com
TCW4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
1.Material: конзервирани бакарна жица2.Diameter: 0.30 mm ~ 0.08 mm3.Samples се бесплатно4.High квалитет и конкурентни цени5.prompt време на испорака6.Origin: ТајванОвој производ се користи за земјата ремени, оклопна и заштита над било апликации кои бараат плетени конзервирани бакар плетенка.Номинална АДС: 0.50 mm2 ~ 150 mm2Диригент: Мека Оплетка од чиста меч, конзервирани БакарБрој оператори: 16, 24 и 48Употреба: За заземјувањеКарактер: Флексибилни, bending- отпорни .