Жица Mesh не

Ние сме техничко Taiwan Жица Mesh не производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Жица Mesh не

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
  • Жица Mesh не - KM2
Жица Mesh не
модел - KM2
1.Material: Жица од не'рѓосувачки челик срамнети со земја
2.Diameter: 0,35 mm ~ 0.08 mm
3.Samples се бесплатно
4.High квалитет и конкурентни цени
5.prompt време на испорака
6.Origin: Тајван
SWIFT АД развиена револуционерна изработка технологии со SWIFT срамнети со земја од не'рѓосувачки челик Жица Mesh Плетени. Нова градба на магла Eliminator е одобрен од страна на корисниците дека тоа би можело да се зголеми гас-течна Одделување ефикасност, но се намали притисокот на гас минува низ решетката. Гас-течна содржина многу магла од големината на submicron капки големина. Конвенционалните Магла Eliminator фаќа капки главно со плетени круг жица мрежа слоеви со механизам инертен импакција. Сепак, посебна свиткан слоеви на SWIFT срамнети со земја од нерѓосувачки челик жица Плетени Mesh може да се претстават подобро од три научни принципи на инертен импакција, Директен следење и механизми Браун движење.

MINGSWARE CORPORATION
KM2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
MINGSWARE CORPORATION
Жица Mesh не производителот и Жица Mesh не снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во stainlesssteelwireb2b.com
KM1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
1.Material: нерѓосувачки челик жица2.Diameter: 0,35 mm ~ 0.08 mm3.Samples се бесплатно4.High квалитет и конкурентни цени5.prompt време на испорака6.Origin: ТајванSWIFT Магла Eliminators се направени од нерѓосувачки челик жица главно со висока контрола на густина на жица со дијаметар, производ кубни димензии и тежина преку процесот на плетењето, стегање и процесот на производство. Производите може да биде поддржана од не'рѓосувачки челик мрежи или не во зависност од нејзината големина и потреби. Освен материјалот од нерѓосувачки челик жица, магла Eliminators, исто така, може да биде со други метални жици или други хемиски нишки во зависност од барањата на клиентите функција ..
MINGSWARE CORPORATION
Жица Mesh не производителот и Жица Mesh не снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во stainlesssteelwireb2b.com
KM3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
1.Material: нерѓосувачки челик2.Diameter: 0,70 mm ~ 0,020 mm3.Samples се бесплатно4.High квалитет и конкурентни цени5.prompt време на испорака6.Origin: ТајванSWIFT Плетени Mesh се направени од рамни или свиткан плетени мрежи во согласност со големината сопствен дизајн и апликација спецификации, една жица или повеќе жици се на располагање. Тие може да се спирално рана обезбедување на самохрани, или поддржани елементи во метална рамка. Апликации и индустриски примени се широко се користат во топла и нечиста филтрација гас топла и нечиста филтрација гас
MINGSWARE CORPORATION
Жица Mesh не производителот и Жица Mesh не снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во stainlesssteelwireb2b.com
KM4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
1.Material: нерѓосувачки челик жица2.Diameter: 0,35 mm ~ 0.08 mm3.Samples се бесплатно4.High квалитет и конкурентни цени5.prompt време на испорака6.Origin: ТајванMesh плетење Спецификација:Веб јамка Ширина: 1.3 mm ~ 7 mmМрежа дивизија: 2.0 mm ~ 10 mmЈамка Должина: 2.0 mm ~ 10 mmMesh Layflat ширина: 25 mm ~ 600 mmДолжина, тежина на мрежи на ролна или парче: По договорПродолжување: Стан, свиткан со 25o, 30o, 45o или V Тип