Жица Mesh не

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Мрежаста -> Жица Mesh не
Ние сме техничко Taiwan Жица Mesh не производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Жица Mesh не - KM2

модел: KM2
Жица Mesh не
1.Material: Жица од не'рѓосувачки челик срамнети со земја
2.Diameter: 0,35 mm ~ 0.08 mm
3.Samples се бесплатно
4.High квалитет и конкурентни цени
5.prompt време на испорака
6.Origin: Тајван
SWIFT АД развиена револуционерна изработка технологии со SWIFT срамнети со земја од не'рѓосувачки челик Жица Mesh Плетени. Нова градба на магла Eliminator е одобрен од страна на корисниците дека тоа би можело да се зголеми гас-течна Одделување ефикасност, но се намали притисокот на гас минува низ решетката. Гас-течна содржина многу магла од големината на submicron капки големина. Конвенционалните Магла Eliminator фаќа капки главно со плетени круг жица мрежа слоеви со механизам инертен импакција. Сепак, посебна свиткан слоеви на SWIFT срамнети со земја од нерѓосувачки челик жица Плетени Mesh може да се претстават подобро од три научни принципи на инертен импакција, Директен следење и механизми Браун движење.


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Жица Mesh не

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano