Mesh Жица од не

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Мрежаста -> Mesh Жица од не
Ние сме техничко Taiwan Mesh Жица од не производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Mesh Жица од не - KM3

модел: KM3
Mesh Жица од не
1.Material: нерѓосувачки челик
2.Diameter: 0,70 mm ~ 0,020 mm
3.Samples се бесплатно
4.High квалитет и конкурентни цени
5.prompt време на испорака
6.Origin: Тајван
SWIFT Плетени Mesh се направени од рамни или свиткан плетени мрежи во согласност со големината сопствен дизајн и апликација спецификации, една жица или повеќе жици се на располагање. Тие може да се спирално рана обезбедување на самохрани, или поддржани елементи во метална рамка. Апликации и индустриски примени се широко се користат во топла и нечиста филтрација гас топла и нечиста филтрација гас


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Mesh Жица од не

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano