Заварени нерѓосувачки челик жица мрежа

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Мрежаста -> Заварени нерѓосувачки челик жица мрежа
Ние сме техничко Taiwan Заварени нерѓосувачки челик жица мрежа производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Заварени нерѓосувачки челик жица мрежа - KM4

модел: KM4
Заварени нерѓосувачки челик жица мрежа
1.Material: нерѓосувачки челик жица
2.Diameter: 0,35 mm ~ 0.08 mm
3.Samples се бесплатно
4.High квалитет и конкурентни цени
5.prompt време на испорака
6.Origin: Тајван
Mesh плетење Спецификација:
Веб јамка Ширина: 1.3 mm ~ 7 mm
Мрежа дивизија: 2.0 mm ~ 10 mm
Јамка Должина: 2.0 mm ~ 10 mm
Mesh Layflat ширина: 25 mm ~ 600 mm
Должина, тежина на мрежи на ролна или парче: По договор
Продолжување: Стан, свиткан со 25o, 30o, 45o или V Тип


Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Заварени нерѓосувачки челик жица мрежа

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano