Галванизиран челик жица

Вие сте тука: Насловна -> производи -> 304 од нерѓосувачки челик жица -> Галванизиран челик жица
Како професионален производителот, снабдувачот и извозник, благодарение на нашите моќни дистрибутивната мрежа, нашите Галванизиран челик жица производи се популарни со клиенти во Taiwan. Со брзиот развој, имаме постигнато ISO9001 сертификат и освои многу почесни титули. За да дознаете повеќе за она што може да направи за вас, ве молиме контактирајте не во секое време. Ние со нетрпение очекуваме да се воспостави добра и долгорочни деловни односи со вас.
Галванизиран челик жица - 304SSW4

модел: 304SSW4
Галванизиран челик жица
1.Material: нерѓосувачки челик
2.Diameter: 0,70 mm ~ 0.025 mm
3.Samples се бесплатно
4.High квалитет и конкурентни цени
5.prompt време на испорака
6.Origin: Тајван
Ние нудиме Јапонски директориум за секоја дијаметар како што се видот PL, тип YS, тип P и тип PL. Многу видови на spool се применуваат за различни тежина за товарење. YS-03 е само 300 грам вчитување за супер чисто жица. PT-25 и P-30 spool е најголемиот spool можеме да снабдување за поголем дијаметар.


Прашање Сега +Прашање Сега -
Ние производство и извоз на

Галванизиран челик жица

. Ние имаме тим од врвни технолошки организации и висока ефикасност за да се обезбеди навремена испорака на квалитетни производи. За сите заинтересирани страни, pls љубезно контактирајте не за понатамошни детали.
Italian, Italiano