Од нерѓосувачки челик жица мечување

Вие сте тука: Насловна -> производи -> 304 од нерѓосувачки челик жица -> Од нерѓосувачки челик жица мечување
Ние би сакале да биде вашиот сигурен Од нерѓосувачки челик жица мечување Производителот, набавувачот и извозник, и ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не. Прашањата од глобалната големо, дистрибутери, купувачи, агенти и OEM / ODM услуга се добредојдени.
Од нерѓосувачки челик жица мечување - 304SSW1

модел: 304SSW1
Од нерѓосувачки челик жица мечување
1.Material: нерѓосувачки челик
2.Diameter: 0,70 mm ~ 0.025 mm
3.Samples се бесплатно
4.High квалитет и конкурентни цени
5.prompt време на испорака
6.Origin: Тајван
Можеме да ви понудиме различни од нерѓосувачки челик материјал за изработка на жица. AISI 304 е еден од најпопуларните нерѓосувачки челик и секогаш имаме овој вид на материјал во нашите акции. DIN тип spool е вообичаен за европските и американскиот пазар. DIN 80 spool е најмалиот вид DIN можеме да ви понудиме сега.


Прашање Сега +Прашање Сега -
Ние сме професионални

Од нерѓосувачки челик жица мечување

производител со повеќе од 20 години. Нашите производи се популарни меѓу корисниците. Ние сме биле успешни во создавање на долгорочни деловни односи со компании.
Italian, Italiano