Од нерѓосувачки челик жица

Вие сте тука: Насловна -> производи -> 304 од нерѓосувачки челик жица -> Од нерѓосувачки челик жица
Овие години, MINGSWARE CORPORATION производство и извоз на видови на Од нерѓосувачки челик жица се зголемува и вкупниот промет на увоз и извоз се зголемува постојано, секоја година. Производите добиваат добар фидбек, бидејќи на висок квалитет и добро по-продажба на услуги. Исто така, квалитетот е стабилна и цената е разумна.
Од нерѓосувачки челик жица - 304SSW2

модел: 304SSW2
Од нерѓосувачки челик жица
1.Material: нерѓосувачки челик
2.Diameter: 0,70 mm ~ 0.025 mm
3.Samples се бесплатно
4.High квалитет и конкурентни цени
5.prompt време на испорака
6.Origin: Тајван
Можеме да ви понудиме AISI 304 тешко жици сведува на 0.025 mm за различни објектот и, исто така, снабдување 0,03 mm мека жица за ткаење. Ние сме одличен на затегнувачка цврстина и контрола дијаметар. Ние, исто така може да понуди различни видови на AISI 304 жици, како што се AISI 304H, 304HC, 304M и 304L итн


Прашање Сега +Прашање Сега -
Секогаш се придржуваат до себе - се скрши, постојано истражување и развој на одлични

Од нерѓосувачки челик жица

, Ние сме Очекуваме да формирање на успешни деловни односи со нови клиенти низ целиот свет во блиска иднина.
Italian, Italiano