Од нерѓосувачки челик жица за заварување

Вие сте тука: Насловна -> производи -> 304 од нерѓосувачки челик жица -> Од нерѓосувачки челик жица за заварување
MINGSWARE CORPORATION е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Од нерѓосувачки челик жица за заварување in Taiwan. Ние ги користиме однапред технологија да ги обработи и да се уверам нашите клиенти за оптимални перформанси. Нашиот тим за истражување изгледа за иновативни идеи, прифаќа предизвици и работи на развојот на производ-потреба-базирани решенија. Ние нудиме овие производи во водечка индустрија на цени што ги прави исклучително популарен меѓу нашите клиенти. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Од нерѓосувачки челик жица за заварување - 304SSW3

модел: 304SSW3
Од нерѓосувачки челик жица за заварување
1.Material: нерѓосувачки челик
2.Diameter: 0.06 mm ~ 0.025 mm
3.Samples се бесплатно
4.High квалитет и конкурентни цени
5.prompt време на испорака
6.Origin: Тајван
HK тип spool се користи за дополнителна парична казна жици кои под 0,06 мм. Имаме нова цртање машина и Annealing печки и навивање машини за екстра парична казна жица кои се управувани од страна на дигитален панел. Новата производна линија, ни помага да се произведуваат прецизни и исклучително дополнителна парична казна жици.


Прашање Сега +Прашање Сега -
Посетете го нашиот изложбен салон и други веб делови сега да дознаете повеќе за

Од нерѓосувачки челик жица за заварување

, А потоа да стапат во контакт со нашите странски трговски претставници денес за вашите извори needs.We ќе ви овозможи со примероци, како е можно поскоро.
Italian, Italiano